Pokud se podnikatel ocitne v úzkých, nemá nejednou jinou možnost, jak se z toho dostat, než si někde zažádat o půjčku. A zažádat ho leckdy klidně nechají. Ale ne vždy mu poté také vyhoví a potřebné finance uvolní.
Tak tomu nejednou bývá především v bankách. Protože ty bývají více než ostražité, své peníze si střeží jako oko v hlavě a jen nerady riskují, že už by se s nimi hypoteticky také nemusely shledat.
A tak se nakonec takový žadatel ocitne u některého z nebankovních poskytovatelů půjček. Tedy u konkurence, která má přece jenom poněkud odlišné priority a uspět tak u ní může klidně i ten, kdo to v klasické bance prohrál na celé čáře.
Taková nebankovní společnost pak může podobným podnikatelům nabídnout dejme tomu nebankovní hypotéky bez registru.
Taková americká hypotéka bez doložení příjmu a registru je totiž ryze podnikatelským úvěrem, sloužícím podnikatelům a firmám k investování do jejich podnikání. Což v praxi znamená, že se tu nemusí klást takový důraz ani na příjmy, ani na případné záznamy v registrech dlužníků. A právě podnikatelé s takovými záznamy jsou u nebankovních poskytovatelů tou nejčastější klientelou.
Tady totiž stačí prokázat, že je budoucí dlužník schopen půjčené peníze splácet, a pak už nehraje nízké daňové přiznání či jiné negativum žádnou významnou úlohu.
I když pochopitelně něco za něco. Zmíněné se totiž příliš nezkoumá i proto, že žadatel dává za půjčku do zástavy nějakou svoji nemovitost a dostane se mu za to padesáti až sedmdesáti procent její ceny, jež pak může splácet až po dlouhých třicet let po nízkých splátkách. Stačí vyplnit formulář na internetu, poslat pár snímků oné nemovitosti a pak už je vyřizování rychlé a bezproblémové, dokonce i bez jakýchkoliv poplatků předem. Schváleno to je do čtyřiadvaceti hodin a pak už stačí jen probrat detaily se zaměstnancem poskytovatele, podepsat smlouvu a vyzvednout si peníze z účtu. Jež lze v budoucnu pochopitelně klidně vrátit i předčasně a bez sankcí.
Což je slušné řešení problémů, nemyslíte?